| | 03-5223344


 

מאמרים
פדיקור לגבר

פדיקור לגברים

ברגע שגברים שומעים את המילה "פדיקור" או "מניקור" הם ישר נבהלים וחושבים שאלו הם דברים לנשים בלבד. זאת בהחלט איננה האמת!
פדיקור זאת בסה"כ דרך לדאוג לכף הרגל בשביל להימנע מסיבוכים ולשמור על כפות הרגליים במיטבן ובמראה היפה ביותר האפשרי.
מאחר וגם לגברים וגם לנשים יש כפות רגליים, אין סיבה שפדיקור יועיל לגברי פחות מאשר לנשים.

חרדות פדיקור אצל גברים הן בדיוק הסיבה לבעיות ברגליים אצל גברים – כגון ציפורן חודרנית. לרוב גברים ממתינים עד שנוצרת בעיה חמורה ברגל עד שהם מחליטים להגיע לפדיקור ברגלם. הגישה הזאת דיי דומה לגישת האגו הגברית בנוגע לרופאים – רובם יתעקשו לא ללכת לרופא עד שיצטרכו לגרור אותם לשם בכיסא גלגלים!

בשנים האחרונות עלתה הפופולאריות בפדיקור לגברים ורבים מבצעים (אומנם לעיתים רחוקות) פדיקור.

הפופולאריות של הפדיקור עולה בתקופת הקיץ כאשר מתחילים להסתובב עם סנדלים ונעליים פתוחות, רוב האנשים רוצים להסתובב ולחשוף את הרגליים ורוצים שרגליהם יראו כמו שצריך. בגלל כובד המשקל של הגוף ועוד סיבות – עור הרגליים עבה יותר, אם עור הרגליים לא מטופל השלב הבא אחרי עור עבה הוא עור סדוק וייבש מאוד ואז הדרך קצרה עד להיווצרות חיידקים וזיהומים למינהם.

אם אתם סובלים מריחות רעים (ריח רע בכפות הרגליים אינו סימן טוב!), גירודים, אדמומיות, גירוד או התפוררות בכפות הרגליים של עור קשה או שיש לכם ציפורן חודרנית – כדאי בדחיפות להגיע לטיפול. אך גם אם לא, כדאי להגיע בכל זאת בשביל להימנע ממקרים אלו.
לא רק שכדאי, מומלץ בחום לבצע פדיקור לפני שמגיעות הבעיות, כי ברגע שהן מגיעות – בד"כ הן חוזרות שוב ושוב.

אבל כן, יש כמה הבדלים – כמעט אף גבר לא רוצה ציפורניים נוצצות או עם פוליש. לכן לגברים ישתמשו בפוליש או בטיפול ציפורניים בעל מראה גברי טבעי ולא זוהר או נוצץ במיוחד.

למרות הכל הייתה תקופה של טרנד ציפורניים צבעוניות אצל גברים – בערך בשנת 2000 כאשר סלבריטאים רבים צבעו את הציפורניים בצבעים שונים ומשונים, כמו ואל קילמר או אמן הלחימה צ'אק לידל.

בכל מקרה, תהיו בטוחים שזה סקסי ונשים מעדיפות גברים עם רגל מטופחת ולא מלאה בציפורניים חודרניות וזיהומים. חוץ מזה שזה בריא ונוח. חוץ מזה שהטיפול עצמו מרגיע ומהנה. אם תקפידו לבצע פדיקור זה גם יכול בהחלט לעזור לזרימת הדם לרגל.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group