| | 03-5223344


 

מאמרים
שעווה ברזילאית

שעווה ברזילאית הוצגה לראשונה לקהל רחב בעיר ניו יורק בשנת 1987 על ידי 7 אחיות ברזילאיות אשר הגיעו מברזיל והחליטו להפיץ את השיטה גם בארה"ב. השיטה הפכה לפופולארית ומשתמשים בה רבות עד היום.

 

השעווה ה"ברזילאית" מתבדלת ושונה משעוות ביקיני רגילה בכך שהשיער מוסר מקדימה, מאחורה ובין לבין. ישנן בקשות להשאיר "מסלול נחיתה" מקדימה, אבל כמובן שלעיתים כל השערות מוסרות.

 

השעווה הברזילאית הופיעה בכותרות בארה"ב בשנה האחרונה מאחר ובעיר ניו ג'רזי בוצעו כמה הסרות שיער בסגנון "שעווה ברזילאית" באופן עצמי או באופן חובבני ולא זהיר ומספר תושבות אושפזו בעקבות זיהומים! לכן זיכרו, לא מומלץ לבצע זאת לבדכן ובצעו הסרות שעווה רק במקומות ותיקים והולמים.

 

בד"כ התהליך לוקח בין רבע שעה לחצי שעה,  להלן השלבים:

 

בד"כ רוב ההסרות נעשות בחדר אינטימי עם דלת, את תישארי לבדך כדי שתוכלי להוריד את הלבנים ולבוש תחתון כלשהו ותתבקשי לשכב על שולחן עם נייר או סדינים נקיים. 


מאחר ובשביל ביצוע השעווה כדאי שיהיה בד"כ 6 מילימטר של שיער, לעיתים תבוצע "תספורת" וקיצוץ של השיער עד קבלת הגובה המתאים. בסוגי שיער מסויימים ניתן לקצץ גם ל 10-12 מילימטר. בכל מקרה לא יקוצץ מתחת ל 6 מ"מ כי אז יהיה כמעט בלתי אפשר לשעווה "להיתפס". אם השיער קצר מידי – את תשלחי הביתה.


בד"כ תפוזר אבקת טלק על המקום, אבקת טלק מונעת מהשעווה להידבק על גבי העור.


מבצעי השעווה הברזילאית הטובים ביותר לא יחזיקו אותן זמן רב, וכך תסבלי כמה שפחות.
לאחר מכן יילקח מקבל עץ מיוחד וייטבל לתוך כלי עם שעווה חמה ואז תימרח השווה על השיער והעור. לאחר מכן משתמשים ברצועת בד בלחיצה הדוקה כדי שהבד, השעווה והשיער ידבקו ביחד. כשהשעווה תתקרר – מבצעת הטיפול תמשוך את הבד החוצה בכיוון הנגדי לצמיחת השיער וע"י כך מוציאה את השיער מהשורש.


אם ההסרה כואבת מידי – בקשי מהמומחית לבצע את ההסרה באזורים קטנים יותר כל פעם.


מאחר ושעווה ברזילאית היא כוללת הסרה "מוחלטת", אל תופתעי כאשר המומחית תסיר שיער בין האחוריים. וכן, לרוב האנשים גדל שיער גם שמה.


אם את לא רוצה "מסלול נחיתה" ורוצה להוריד ה-כ-ל, ההסרה רשמית תיקרא בשם "שעווה ברזילאית נוסח הוליווד" או פשוט "שעווה הוליוודית".


אחרי שההסרה הסתיימה ניתן לבצע עיצוב בפס, להוסיף קישוטים, ציורים, עיצובים יצירתיים, "נצנצים" ועוד יצירות למינהן.


בד"כ תצטרכי לבצע את השעווה כל שבועיים או כל חודש וככל שתעשי זאת לעיתים קרובות יותר זה יכאב לך פחות.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group