| | 03-5223344


 

מאמרים
הסרת שיער לצמיתות

 

 

קודם כל כדאי שתיהי בטוחה האם באמת הסרת שיער לצמיתות היא ההסרה הנכונה בשבילך. באנגלית אחד הביטויים הנפוצים למילה "צמיתות" הוא " for good" – אך עלייך להיות בטוחה שזה באמת טוב בשבילך ולא תתגעגעי או תרצי לעצב את השיער בצורה כלשהי כאשר יגיע הטרנד הבא (למשל, נשים שהסירו שיער לצמיתות לא יכלו לבצע שעווה בסגנון ברזילאי עם "מסלול הנחיתה" המפורסם).


בכל מקרה כאשר מבטיחים לכם "לצמיתות" כדאי שתהיו מודעות (ומודעים לגברים הקוראים) לעובדות בשטח, כאשר מדובר בהסרת שיער בלייזר לבחורה - ברגליים, ידיים, כפות ידיים, בית השחי ומפשעות – במקרים רבים ניתן להגיע לתוצאות שבין 90% ל 100% (כלומר באמת לצמיתות), אבל התוצאות אינן שוות אצל כל הנשים.

בכל אופן, הטיפולים הבעייתיים אצל המין הנשי - מדברים על הסרת שיער פנים, שיער בבטן ושיער גב – לא באמת ניתן לדבר לפרסם הסרה "לצמיתות". בעקבות הורמונים וקודים גנטיים הדבר בדרך כלל לא אפשרי.

בכל מקרה בהחלט יכולים להיות מקרים אשר יפסיק לגדול השיער ותחשבו שזה "לצמיתות" אבל אחרי כמה שנים פתאום יתבצע אצלכם שינוי הורמונלי והשיער יחזור לגדול בשנית.


ההבדלים בין לייזר ל"אינפרה אדום" הם שהסרת שיער בלייזר משתמשת בקרן אור בעלת אורך גל אחד – מה שלא מתאים לכל המטופלים, ישנם גברים המגיעים לטיפול, נשים המגיעות להסרה, נשים כהות עור וגברים עם גווני עור שונים, נשים וגברים בהירי עור ובהירי שיער ועוד ועוד. לכן כאשר מדובר בלייזר – מכון ראוי הוא מכון עם המון מכונות לייזר שונות המותאמות לפי המון אורכי גל שונים.


מה היתרונות של "אינפרה אדום" (קרן אור) על גבי לייזר?


ההבדל העיקרי הוא שקרן אור מכילה כמה אורכי כל – ולא רק אורך גל אחד במכשיר כמו בלייזר. לכן בשימוש בקרן אור יעיל יותר (זהו השם ה"מדעי" מאחר והמכשיר מספק אורכי גל שונים ולא רק אורך גל של "אינפרה אדום"). הטיפול בקרן אור / אינפרה – יעיל עוד יותר לטיפול בבעלות / בעלי עור כהה. מי שיודע להשתמש במכונת הקרן אור כמו שצריך יודע להתאים את הקרניים לגווניי אור שונים וכך להסיר שיער באופן ראוי גם אצל בעלי עור בהיר וגם אצל בעלי עור כהה.


כמו כן יש את השיטה ה"עתיקה" להסרת שיער והיא אפילציה – הטכנולוגיה בעצם בשימוש מאז ש"המציא" את השיטה צ’ארלס מישל בשנת 1875. אפילפציה מסוכנת הרבה יותר מטכנולוגיות אחרות לכן היזהרו כאשר אתם בוחרים מטפל, ובכל מקרה לא ניתן לטפל בשטחי עור רחבים (הטיפול מתבצע שערה אחר שערה) – לכן זהו בד"כ טיפול משלים אחרי למשל טיפול בלייזר.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group