| | 03-5223344


 

מאמרים
טיפול פנים המתאים לכן

וידאו על טיפולי פנים מתאימים לכל אחד ואחת ע"י צוות נטלי קוסמטיקס, בסרטון הבא:


אז איך ניתן לבחור את טיפול הפנים המתאים לכן (או לכם) משלל טיפולי הפנים?

אז כן, בהחלט יש מבחר רחב של טיפולים ולא קל לבחור טיפול אחד. איך לעיתים חייבים לבחור אחד.


אז קודם כל צריך להתחשב בתקציב, ישנם טיפולים של אלפי שקלים של הצערת העור ("בוט קאר") הנמשכים לאורך תקופה ארוכה. ויש טיפול יחיד שהוא זול יותר אך עדיין יקר (מאות שקלים עד אלף שקל בד"כ). טיפולים אלו הם בד"כ חדשניים ולא מכילים הזרקות ומשתמשים בטכנולוגיות להחדרת תערובות מיוחדות ע"ב חמצן.

עוד טיפולים יקרים שהגיעו מהוליווד הם טיפולים כגון "פילינג קריסטל" ו"פילינג יהלומים". בשנים האחרונות התחיל טרנד פילינג יהלומים אחרי שכוכבות גדולות בחו"ל החליטו שנמאס להן מקריסטל והמטפלים היו צריכים להלהיב אותן עם פילינג המשתמש בחלקי יהלומים (על הדרך נוסף ההסבר שחלקי יהלומים גורמים לליטוש עדין של העור באופן עדין במיוחד מה שמעניק לעור מראה עדין וצעיר).

בכל מקרה כדאי לבדוק איזה פילינג צריך – פילינג שטחי בשביל עור זוהר ורענן (בעקבות נזקי שמש ו/או פיגמנטציה), פילינג ביניים בשביל הסרה של כתמים ופילינג עמוק לקמטים (צניחת פנים).


כמו כן יש פילינג ויטמין סי ופילינג מולטי ויטמין עם שלל ויטמינים, פילינג מסוג זה הוא בעיקר לטיפולי פנים אבל משמש גם לטיפולי צוואר ומחשוף (דקולטה). נעשה שימוש בקפסולות או בתערובת של שמנים (תפוזים, לימונים, אשכוליות), סיליקון ועוד.

אם יש לכם עור יבש במיוחד – מומלץ לבצע טיפול פנים בעל הזנה עמוקה לריכוך של קמטים קטנים והחזרת הלחות לעור. טיפול כזה צריך לכלול ניקיון יסודי של עור הפנים, אבחון של סוג העור, פילינג לבחירתכם (לעיתים מומלץ להתייעץ עם איש המקצוע או לבדוק לפני כן בעצמכם), מסיכת פנים ראויה, עיסוי לימפטי ולבסוף לחות נוספת לעור הפנים.


גברים בד"כ מחפשים טיפול להפחתה של גירויי גילוח בסכין (לחלק יש גירויים מגילוח במכונות גילוח או מכונות לסידור זקן). טיפול פנים כזה לרוב מתחיל טיפול בשלל שערות "חודרניות" אשר נכנסות אל פנים העור ויוצרות פצעים או גירוי, חיזוק העור, טיפול נגד אדמומיות, הוספת לחות, ניקוי פנים משלל סוגים (באדים או עם חומרים שונים), הוצאה של שחורים (קומדונים), חיטוי העור, עיסוי פנים, סרום, מסיכות פנים ולחות לסיום.


כמו כן יש טיפולי פנים לקראת אירועים, למשל "מסיכת אנזימים" שהיא בעצם מתיחת פנים זמנית, לתקופה של יומיים או שלושה.

בכל מקרה, בדקו טוב את סוג הטיפול הנכון בשבילכן וגם בשבילכם גברים. אנחנו פה בשביל לייעץ.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group