| | 03-5223344


 

מאמרים
פדיקור תל אביב

אם את מחפשת פדיקור בתל אביב הגעת למקום הנכון. אנחנו מבצעים פדיקור בסלון היופי שלנו הממוקם בעיר תל אביב ברחוב אבן גבירול.

אצלנו בתל אביב תוכלו לבצע פדיקור קוסמטי, אשר בבסיסו דומה בעצם לביצוע מניקור סטייל "תל אביב" (המבוצע גם כן אצלנו). כמובן שישנם ההבדלים הבסיסיים בין כפות הידיים אל כפות הרגליים – הרגליים נמצאות לעיתים קרובות בתוך נעל ומשיאות את משקל גופך ולעיתים מכילות זיעה. לכן ישנן בעיות כגון עור קשה, יבלות ופטריות.


במיוחד כאן – תל אביב, ישנה לחות רבה והביקוש לטיפולי רגליים ופדיקור עולה פי כמה מאזורים לחים פחות. ועדיין יש הבדל בין הפדיקור הקוסמטי שדומה למניקור וכל מטרתו היא לטפח את הרגל ולגרום לה להיראות יפה כמה שיותר לבין פדיקור קוסמטי שגם מטרתו היא לטפח את הרגל ולגרום לה להיראות יפה אך בנוסף משלב טיפול בבעיות עור רפואיות כגון יבלות, פטריות רגליים, ציפורן חודרנית, עור יבש וכדומה.


גם פדיקור רפואי וגם פדיקור קוסמטי דורש ביצוע ע"י איש מקצוע מנוסה. פדיקור קוסמטי הוא טיפול בטוח והמטפל לא חודר אל השכבות העמוקות של העור. אך בפדיקור רפואי כדאי להקפיד עוד יותר מאחר ומתבצע טיפול ע"י שימוש בסכין (כלומר עבודה עמוקה עם סכינים אל תוך עומק עור הרגל).


בכל מקרה בדקו תמיד כי גם פדיקור קוסמטי מתבצע באופן ראוי ולא במקום חובבני ללא חיטוי והיגיינה. ביצוע פדיקור קוסמטי חובבני עלול להעביר מחלות וזיהומים בין המטופלים.

לקראת הקיץ התל אביבי מומלץ לבצע פעם בחודש פדיקור רפואי ראוי. כמו כן יש להשרות את כפות הרגליים במים עם שמנים (בדקו אלו שמנים מתאימים לכן). מומלץ לפחות 2-3 פעמים בחודש לבצע שיוף בכפות הרגליים - אך זכרו קודם לרכך את העור. לנשים מומלץ למרוח כמה פעמים בשבוע (בד"כ אפילו כל יום) קרם הזנה.


כמו כן חולי סכרת – ראו הוזהרתם: יש להיזהר מטיפולי פדיקור! סוכרת גורמת לשינויים במבנה הרגל וגם לשינוי לחצים. פטרת היא סימפטום נפוץ אצל סוכרתיים. אם אתם סוכרתיים אנא ציינו זאת לפני ביצוע הפדיקור!


בנוסף בעלי פטריות ברגליים – מומלץ מאוד לשלב את הפדיקור תוך כדי טיפול אצל רופא עור. כלומר פדיקור הוא טיפול ראוי בהחלט, ולמרות שישנם מקרים בהם פדיקור עזר גם ללא ביקור אצל רופא עור -

אך מומלץ לבצע פדיקור כ"טיפול משלים" (כלומר תוך כדי טיפול אצל רופא עור).

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group