| | 03-5223344


 

מאמרים
איפור קבוע גבות

גבות הן חלק חשוב בתקשורת, בשפת גוף, אפילו כחלק מ NLP גבות הן אספקט נלווה לסוגי מבטים וזוויות עיניים. גבות אף עוזרות להוסיף לעיניים ברק. למשל, הדגשה באופן ראוי של הגבות – יכולה להגביה עיניים זעירות ושקועות. הגבות הן בעצם "מסגרת" של העיניים והן מעניקות פרופורציה לפניכן.

נשים משקיעות המון בגבות – סידור ומריטה, איפור גבות, עיצוב גבות בצורות שונות, בתקופות ובטרנדים מסוימים אפילו "חתכים" (slashes) בגבות.

השיטות הן גם רבות:

צללית חומה – צללית בצבע חום או בצבע הגבות שלכן יכול להיות פיתרון ושיטת עיצוב יומית.

עיפרון איפור – הדגשה קלאסית והעפרונות מגיעים בשלל גוונים. שימו לב שעיפרון כזה מכיל שעווה.

מסקרה – מסקרה שקופה לעיתים יכולה לייצב גבות ולאזן את הצמיחה לכיוון אחד.


צבע לגבות
– צבע לגבות הוא בעצם כמו צבע שיער ומשמש בעיקר להדגיש את השיער הקיים.


במקרים רבים אחרי "מריטת יתר" כבר לא ניתן לעצב את הגבות יותר וחסרות שערות ואז בנות רבות מציירות גבות או מוסיפות / מאריכות את הגבות בעזרת אחת השיטות הנ"ל. בארץ, ובמיוחד בערים לחות כמו תל אביב – החום העז והלחות גורמות למריחה והריסה של האיפור ובמיוחד של עפרונות איפור. לכן אחד הפתרונות הוא: איפור קבוע לגבות.


איפור קבוע לגבות או כל איפור קבוע אחר – בד"כ מחזיק 3 שנים, אך הוא בהחלט שונה מקעקוע. אם תעשו קעקוע, תחדור המחט לשכבת עור עמוקה מאוד והצבע יישאר על גבי העור לכל ימי חייכן. בכל מקרה כדאי שתהיו בטוחות לפני עשיית איפור קבוע בגבות – כי למרות שזהו אינו קעקוע, אם תתחרטו לאחר זמן קצר אתן תצטרכו לבצע הסרה בלייזר שתשאיר צלקת מסוימת ככל הנראה לעד. לכן, תהיו בטוחות שזה מה שאתן רוצות ל 3 השנים הקרובות בחייכן.


כשמגיעים לעשייה – תבקשו לעשות את האיפור הקבוע רק על גבי עצם הגבה! בכל מקום אחר אתן עלולות להיראות ממש לא טבעי וזה בהחלט יכול להראות מצחיק. בכל מקרה מומלץ מאוד שקודם כל המאפרת תבצע לכן הדמיה של הגבות עם עיפרון איפור רגיל – כדי שתהיו בטוחות בעיצוב לפני עשיית האיפור הקבוע לגבות.


דבר נוסף שחשוב לזכור: אם תעצבו את הגבות לפי טרנד עכשיו וקצר טווח אתן עלולות להתחרט על כך, לכן מומלץ לעצב משהו פשוט שיתאים למבנה הפנים שלכן.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group