| | 03-5223344


 

קורס מניקור

צפו בוידאו הבא של נתן יחד עם נטלי מדברים על מניקור:


קורס מניקור אצל נטלי קוסמטיקס כולל לימוד מפורט ומקצועי על שלל שלבי ותהליכי המניקור. ישנם מספר סוגים של קורסים ואף שיעורים פרטיים, לכן מומלץ להתקשר ולהתעדכן.


הקורסים כוללים את כל השלבים הנחוצים למניקור מושלם – מטרום ניקוי, ניקוי פוליש במידת הצורך, חימום וריכוך נכון ולא מזיק של הציפורניים לפני טיפול, קיצוץ מקצועי ובריא לידיים, שיוף ציפורניים בכיוון נכון ובצורה תקינה, שימוש בשמן לעור קרני, דחיפה נכונה של העור סביב הציפורניים, ביצוע פוליש בשלבים הנכונים, שמירה על המניקור ועוד.


תקבלו הסברים איך לבחור את החומרים הנכונים כגון – לקים, קרמים, משחות. נלמד אתכם איך למצוא את החומרים הנכונים (למשל חומרים ללא ריח).
חלק חשוב בכל קורס שלנו הוא – איך להגיע לברק הרצוי בציפורניים טבעיות. בחורות רבות מנסות לבצע מניקור בעצמם ולא מצליחות להגיע לברק אליו הן רוצות להגיע. אצלנו תלמדו איך להגיע למטרה הרצויה.


קורס בניית ציפורניים – ניתן לקחת את הקורס הנ"ל לבד או בשילוב עם קורסי מניקור מתקדמים אחרים. לפי הצרכים של התלמידים אנחנו מלמדים שימושי אקריל, טבילת ציפורניים, שימוש נקי בג'ל וגם הדבקה אמריקאית.


כמו כן חלק מהקורסים משלבים לימוד ושימוש מקצועי בצבעים אקריליים. אם תרצו תוכלו לשלב בקורס יסודות של בניית ציפורניים או בניית ציפורניים למתקדמים.-----

ללימודי ו/או קורס מניקור מתקדם אצל "נטלי קוסמטיקס" אנא פנו אלינו באימייל, בטלפון או בחנות.

 
?2010, Natali Cosmetics & Natan Davidov | seo by xnet   |   xnet group